divendres, 14 de setembre de 2018

Torneig Vòlei Arenys

El 7 de gener de 2018, un equip de Vòlei Papis sortit del grup de Perfeccionament, va competir en el torneig organitzat pel Club Vòlei Arenys per a veterans, disputat en el pavelló d'Arenys de Mar, en les instal·lacions del Fons de les Creus.

Va ser un matí intens, d'enfrontaments triangulars que van desembocar en tres grups, or, plata i bronce. Vòlei Papis va accedir al grup de plata, on després d'exigents partits, es va proclamar Campió de Plata.

Ens encanta poder participar en competicions de veterans, i si són en la nostra vila encara més.

Al finalitzar, i després de l'entrega de premis, vam poder compartir, amb tots els equips, un apetitós refrigeri preparat pels organitzadors.

Seguirem entrenant, i seguirem portant l'estendard de Vòlei Papis el més alt que puguem!


 

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada